10

Červen

Různé

Když nevíte o čem psát, aneb 10 nápadů na nový článek

Nevíte o čem napsat další článek na blog? Už máte hotové všechny tágy, není na dohled žádná spolupráce, sezónní wishlist už byl publikován a veškerá kosmetika co máte doma je zrecenzována? Nepropadejte panice! Nabízím vám 10 témat se kterými vydržíte blogovat bez větší námahy.

1. Napište o Facebooku (Instagramu , Twitteru , Pinterestu atd.)

Pokud máte ráda a aktivně používáte sociální sítě, můžete třeba zveřejnit fotky z Instagramu, napsat o svých zajímavých diskusích na Facebooku a ukázat úlovky z Pinterestu. Pokud sociální sítě nemáte ráda, můžete je zkritizovat a uvést důvody proč je nepoužíváte.

2. Popište obsah své kabelky.

Toto je nestárnoucí téma, pokud už jste v minulosti měla podobný článek, nevadí! Směle to zopakujte, vždyť se to pořád jiné, v závislosti na objemu kabelky a roční době, čtenářky jistě zajímá každá změna.

3. Napište o své dovolené (výletě, stáží, služební cestě nebo návštěvě restauraci, kavárny atd. )

Každý váš výlet, pokud ovšem ho máte řádně fotograficky zdokumentovaný, může sloužit jako námět k příspěvku. Pokud jste navštívila cizí zemi nezapomeňte najít místní drogerku a vyfotit sortiment.  

4. Vyhlaste giveaway.

Při úklidu ve skříni jste narazila na kosmetickou novinku, kterou jste si pořídila při akutním záchvatu shopogolismu a víte jistě, že ji nepotřebujete? Okamžitě vyhlaste giveaway s podmínkou dát like vaši strance na Facebooku. Zabijete dvě mouchy jednou ranou – zbavíte se nepotřebné věci a získáte nové fanoušky.

5. Doporučte knížky k přečtení (kuchařky, písničky, seriály atd.)

Ráda čtěte? Napište seznam oblíbených knih. Milujete hudbu? Doporučte čtenářkám svoje oblíbené interprety. Pokud odůvodníte proč se vám ty knihy a písničky líbí vyjde vám pěkně dlouhý příspěvek.

6. Ukažte svoji sbírku kosmetiky (podprsenek, obalů na mobil, formiček na pečení atd.)

Ukažte čtenářkám kolik máte tvářenek, rtěnek nebo laků na nehty (pokud už chvíli blogujete určitě toho nebude málo). Jako bonus nafoťte jak to skladujete.

7. Zveřejněte vtipné fotky svých roztomilých zvířecích miláčku nebo děti.

Pokud fotky doprovodíte zábavným komentářem nebude to mít chybu. Pokud vtipné fotky zrovna nemáte, hodí se i obrázky spících děti nebo zvířecích miláčků.

8. Napište o hubnutí (cvičení, životním stylu atd.)

Pokud držíte dietu, počítáte kalorie, jste vegetarianka, veganka, dodržujete paleo nebo raw stravu, cvičíte ve fitku nebo doma můžete napsat o tom skvělý článek. Pokud necvičíte a jídlo moc neřešíte – napište proč, vyjde vám tak ještě zajímavější příspěvek.

9. Napište recept (DIY návod,  návod na líčení nebo účes atd.)

Určitě umíte něco co přímo nesouvisí se zaměřením vašeho blogu, ale mohlo by zajímat vaše čtenářky. Zveřejněte oblíbený recept nebo ukažte jak vytvořit snadný a hezký účes, jistě to bude mít úspěch.

10. Doporučte oblíbené blogy.

Doporučujte pouze české blogy – upevněte tak vztahy se spolublogerkami a pokud se zadaří tak získáte i nějaký zpětný odkaz, to se ale musíte hodně snažit – pochválit stýl oblékání, fotky, web atd.

 

Tak vzhůru do psaní! Čím víc článku – tím líp! Ať máme co číst.

sdílejte:

Facebook Twitter

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *