02

Červenec

Nakoupeno Štítky:

Poo-Pourri – dámy nekakají

Miluji dobře udělané reklamy! Reklamní video Poo-Pourri je skvělé, velmi vtipné, šokující a přesvědčivé. Tak jsem si řekla, že to z úcty ke tvůrcům koupím, moc velké naděje jsem do toho nevkládala. I tak jsem byla z výrobku zklamaná.

poo-pourri toaletní deodorant

poo-pourri

likvidátor pachu poo-pourri

Takže, co přesně nám výrobce slibuje. Poo-Pourri je toaletní deodorant. Používá se na toaletě nastříkáním do záchodové mísy, čímž by měl zabránit šíření zápachu. Dalším slibem je složení na bázi esenciálních olejů – nedokážu posoudit. A co mě navnádilo nejvíc – cestovní balení, abych to mohla nosit s sebou všude.

Vzhledem k vyšší ceně (299 Kč + poštovné) jsem očekávala bytelnou lahvičku, která by mohla něco vydržet. Bohužel právě lahvička je z mého pohledu největší slabinou deodorantu. Poo-Pourri mi dorazil v bublinkové obálce a lahvička už byla promáčkla. Není divu, protože ten plast je strašně tenký a nepůsobí kvalitně. Bojím se nosit likvidátor pachu v kabelce, snadno by se mohl vylít.

Dalším problémem je kvalita rozprašovače. Skoro to nestříká směrem kam míříte, ale pouze stéká po ruce. Já to vyloženě nesnáším!

poo-pourri

poo-pourri

Hlavní funkci – samotnou likvidaci pachu – Poo-Pourri zvládá velmi dobře, vůně je příjemná, ale poněkud silnější. Všechno kazí nekvalitní balení.

Na co je mi cestovní toaletní deodorant, když ho nemůžu nosit v kabelce?..

sdílejte:

Facebook Twitter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *