02

Říjen

Nakoupeno

Pozor, Tiger!

Vůbec bych si nevšimla otevření pobočky dánského obchodu Tiger v Brně na Masaryčce,  kdyby na tuto událost neupozornila Karolína Plum Foolery (OT nevíte, co se jí přihodilo, že vymazala blog?). A už to taky není žádná novinka –  otevřeli v létě, jednou jsem to tam byla v rychlosti omrknout, ale na cílený nákup jsem se vydala až teď.

tiger

V Tigeru najdete kancelářské potřeby, drobnosti do domácnosti, hračky pro děti a mnoho dalšího. Všechno je barevné, vtipné a originální, no prostě skandinávský design. Běžně cenové rozpětí 30 až 90 korun, ale zahlédla jsem tam i dražší věci. Tento obchod má zvláštní hypnotický účinek na nakupující, strávíte tam víc času prohlížením vystavených blbůstek, než jste plánovali. Po „chvilce“ jsem se podívala na hodinky a zjistila, že se dost zdržela a přijdu pozdě do práce.

tiger2

tiger1

Pozitivní je, že jsem nestihla toho moc nakoupit. Když jsem se prodírala k pokladně davy téměř nehybně stojících lidi v košíku jsem měla pouze několik bločků pro sebe a dárečky pro děti – kaleidoskop pro syna a maňásky pro dceru.

Tento nákup mě plně neuspokojil a hned jak to bude možné se vrátím a pořádně to tam projdu.

A co vy a Tiger – znáte, nakupujete?

sdílejte:

Facebook Twitter

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *