05

Listopad

Vyzkoušeno Štítky:

3 odstíny SOFT SENSATION lipcolor butter Astor

Svoje první máslo na rty Soft Sensation jsem si koupila už dávno. Po přečtení pár recenzi jsem šla najisto do odstínu Hug Me 008. Až mi máslo došlo a chtěla jsem si koupit další balení, můj odstín neměli a tak jsem vzala na zkoušku jiný. Tato situace se opakovala dvakrát a tak se mi doma udělala malá sbírka.

astor

Já vím, že o tom Astoru už napsala snad každá, ale moje blogerské svědomí mě nenechalo v klidu a všechny tři odstíny jsem nafotila na rtech, třeba někomu usnadním rozhodování. Ale musím říct, že ty další dva odstíny byly pro mě zklamáním  a teď se na ně práší. Však se podívejte na fotky, třeba si uděláte jiný názor.

Proč jsem si tak oblíbila toto máslo na rty, že ho kupují stále dokola? Nejspíš z lenosti a nedostatku času (lenost vede). Znáte to, když používáte rtěnku musíte mít po ruce zrcátko, někdy je třeba použít konturku, pod rtěnku se dává balzám na rty, během dne se musíte kontrolovat, po každém jídle musíte rtěnku pečlivě opravit atd. Lip butter je skvělé tím, že ho můžete nanášet i poslepu. A další výhodou je, že kromě hydratace přidá rtům i barvu. No prostě nesmí to chybět v kabelce!

astor máslo na rty

Máslo na rty má bohužel i pár nedostatku. Velmi rychle ubývá. Když ho používám denně do měsíce a půl je pryč. A zas musím kupovat další balení! Další nevýhodou je malý výběr odstínů, pro mě jsou všechny odstíny až na oblíbený Hug me 008 nepoužitelné. A velmi mi vadí škaredý obal. Ano, když to čerstvé donesete z obchodu nevypadá zle,  ale nápis se rychle ošoupe a je hned je z toho kus laciného plastu.

I tak pozitiva převažují a vypadá to, že máslo na rty Astor budu kupovat stále dokola pokud mu nenajdu důstojnou náhradu.

A co vy, používáte lip butter? Jak jste spokojené s odstíny?

 

sdílejte:

Facebook Twitter

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *