06

Březen

Nakoupeno Štítky: ,

Aeropress – ruční kávovar

aeropress_e

aeropress_d

Nemáme doma pořádný kávovar – Dolce gusto se nepočítá.  Kávu si dávám denně, jsem na ni závislá. Na internetu se poslední dobou hodně píše o alternativních způsobech přípravy kávy a tak jsem se dozvěděla o aeropressu – a okamžitě jsem si ho přidala na wish list.

aeropress

No a nebudete mi to věřit – Ježíšek asi čte můj seznam přání! – na Vánoce jsem našla pod stromečkem … aeropress, elektrický mlýnek na kávu a zrnkovou kávu.

aeropress_c

Po přečtení návodů na přípravu jsem zvolila obracenou metodu, s výsledkem jsem moc spokojená, nejsem žádný odborník, ale takto připravená káva mi chutná.

AeroPress_action2

www.aeropress.com

www.aeropress.com

www.aeropress.com

 

Ze začátku samotný proces přípravy se mi zdál trochu komplikovanější, ale teď když aeropress používám pravidelně mohu dosvědčit, že jeho použití je snadné a rychlé – zvládám to během ranních příprav do práce já, takže to zvládne opravdu každý. Papírové filtry používám opakovaně, neubývají moc rychle, pořád jsem u prvního balení, ale zvažuji nákup kovového filtru.

Aktualizace 9.4.2016 Aeropress nezklamal, pořád ho používám a neshledala jsem na něm žádnou závadu. Stejný Aeropress už má i moje maminka.

sdílejte:

Facebook Twitter

Žádný Komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *