30

Březen

Nakoupeno Štítky: ,

Automatická kulma z AliExpress

Když jsem poprvé zahlédla automatickou kulmu na internetu vyrazilo mi to dech – musím ji mít! Nikdy se mi nedařilo vytvořit hezké vlny na svých vlasech, že by konečně existovala kulma, která udělá práci za mě?!

automatická kulma

Ale ta cena na českých eshopech už mě vůbec nenadchla. A tak jsem hledala dál a nakonec objednala kulmu z AliExpress za 830 Kč.

Po necelém měsíci nesnesitelného čekání mi ji donesl pošťák. Bohužel, přišel jiný model kulmy než jsem objednala. Má nastavitelnou pouze teplotu na 190, 200 a 210 stupňů a nemá volitelný směr otáčení ani délku kulmování… Kulma ale funguje, pípá a nádherně svítí zeleně a bliká červeně, takže jsem se smířila a přijala ji do rodiny.

automatická kulma

miracurl

Práce s kulmou není tak snadná, jak to vypadá na videích. Pokud pramen vlasů vložíte zešikma kulma se zasekne, zastaví a zapípá a vlasy musíte vytahovat silou. Doporučuji do kulmy vkládat pouze menší a dokonale rozčesané prameny a pro jistotu pouštět vlasy těsně u kulmy – až máte jistotu, že se nezasekne, pak se to lip a rychleji vytahuje 🙂 .

Na obrazcích v návodu slečna drží kulmu komorou dolů – vlasy vkládá svrchu. Když jsem se podívala na videa tak všichni kulmu drží naopak – komorou nahoru a vlasy vkládají zespodu – mě se to taky osvědčilo, hned to šlo lip.

miracurl

Kulma vypadá velmi dobře a má dlouhou otočnou šňůru. Plně rozehřátá svítí zeleně, při dobíjení bliká červeně. Kulma má akustickou signalizaci – pípá napřed pomalu a pak třikrát rychle, že je hotovo, pokud se vlasy zasekly vydá jedno dlouhé pípnutí. Další velkou výhodou kulmy jsou krásně natočené konečky vlasů.

automatická kulma

miracurl

Přikládám foto svých vlasů před a po půlhodinovém boji s kulmou.

rovnévlny

Kulma nesplnila můj sen o snadných vlnách a po několika vytržených vlasech se jí trochu bojím. Máte automatickou kulmu? Jak se Vám s ni pracuje?

Aktualizace 9.4.2016 Bohužel, nebyl to povedený nákup, kulma už nefunguje a moc toho nevydržela. Uvnitř se něco plastového ulomilo a kulma se přestala točit. Zacházela jsem s ni pěkně a ani jednou mi nespadla, takže nekupovat.

sdílejte:

Facebook Twitter

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *