28

Srpen

Nakoupeno

Boty, kabelka, náušnice

Dnešní článek publikuji po delší odmlce. Na konci prázdnin se o mě pokoušela nechvalně známá blogerská deprese. Přiznám se, že jsem na to nebyla připravená a samotnou mě to trochu zaskočilo. Aspoň  jsem chvíli nezahlcovala internet nepřínosnými články. Tak a teď tady máte přehled mých srpnových nákupů.

tamaris

baleríny

Celý srpen se nesl v duchu prázdnin a ani jsem moc nenakupovala (pár hadříků ze Zary nestojí za řeč). Měla jsem ale štěstí a konečně se mi povedlo sehnat baleríny na mou malou a úzkou nohu, hurá! Jsou červené a jsou Tamaris. A samozřejmě se hned ochladilo, ještě jsem je neměla ani jednou.

boty

morellato

Náušnice Morellato jsem dostala od manžela k pátému výročí svatby. Původně jsem chtěla něco většího a odvážnějšího, ale nakonec jsem si vybrala tyto klasické a nenápadné. Hodí se k dennodennímu nošení, líbí se mi moc.

morellato

kabelka

kabelka

kabelka

kabelka

Nad touto kabelkou z asos.com, zjevně inspirovanou Rebel od Jimmyho Choo, jsem přemýšlela nahlas několik dní, nakonec můj pozorný manžel nevydržel a koupil mi ji, sama bych se asi nerozhodla. Tak upřímně, umělá bych si představit kvalitnější zpracování, ale dá se s tím vyjít ven, bude se mi náramně hodit, nemám malé kabelky.

A jaké srpnové nákupy udělaly radost vám?

 

 

sdílejte:

Facebook Twitter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *