16

Únor

Nakoupeno Štítky: , , ,

Clarisonic Mia 2 pink

Hurá!!! Konečně dorazil můj vytoužený sonický kartáček na čištění pleti!!! Měla jsem o něj velký strach, byl to můj zatím nejdražší nákup z AliExpress.

clarisonic_mia2

Prodejce zabalil Clarisonic velmi pečlivě – do 3 vrstev bublinkové folie, krabice se ani trochu nepoškodila. Balíček byl na cestě 3 a půl týdne.

clarisonic3

Ke kartáčku byla přibalena evropská redukce – je to velmi milá pozornost, určitě napíšu hezké hodnocení. Chyběl vzoreček gelu od Clarisonic, to jsem věděla dopředu, neposílají tekutiny aby předešli problémům při kontrolách na letišti. Balení jinak bylo kompletní. Magnetické nabíjení je úchvatné – v životě jsem nic podobného neviděla!

clarisonic1

Dle návodu první nabíjení má trvat 24 hodin, to jsem ale nezvládla a kartáček použila hned první večer. Není to nic nepříjemného, ale trochu mi to připomíná příklepovou vrtačku.

20140212-205831.jpg

www.aliexpress.com

 

Sonický kartáč Mia 2 mě vyšel na cca 930 Kč, což je jistě příznivá cena. Zatím je brzy na hodnocení, ale řekněme, že první výsledky jsou velice slibné!

Aktualizace 7.4.2016 Sonický kartáček z aliexpress (o němž jsem celou dobu věděla, že je padělek – za tu cenu by to ani nešlo, to je snad jasné každému) už své odsloužil. Nedoplatil na žádnou technickou závadu, celou dobu fungoval jak měl, ale po roce a pár měsících odešla baterka – po plném nabití už nevydržela ani minutu. Život bez svého oblíbeného kartáčku jsem nesla těžce,  a tak mi můj milovaný manžel koupil v Sephoře pravý Clarisonic, který už od konce října používám. 

Porovnání originál vs fake: vypadají téměř identicky, kartáčky byste nerozeznali podle tvaru, liší se jen písmo. Krabice a jejich obsah jsou téměř stejné. Jiná je pouze nabíječka a má lepší magnet. Jediná odlišnost přístrojů při používání (co jsem dokázala zaznamenat): kartáček z aliexpress pouze vibruje, když to pravý Clarisonic k tomu vydává krátké pípnutí. Originální kartáčová hlava mi přišla drsnější než ta z eBay, ale i tak to nebylo nic nepříjemného. Rozhodující je výdrž baterky. Opravdový Clarisonic vydrží na jedno nabití neskutečně dlouho – snad tři týdny a možná i víc! Pokud si chcete pořídit tento typ sonického kartáčku, kupte si raději rovnou originál.

sdílejte:

Facebook Twitter

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *