02

Březen

Nakoupeno Štítky: ,

Fujifilm Instax mini 25

instax_mini_25

Kouzlo polaroidů jsem objevila už jako malá holka. Ten zázrak, když se vám před očima vybarvuje fotka… Ale nikdy jsem takový foťáček nevlastnila… Jaké bylo moje překvapení, když na Vánoce jsem pod stromečkem rozbalila Instax mini 25 od Fujifilm (Ježíšek byl opravdu velmi-velmi štědrý na mě).

instax_album_d

Kromě toho, že je bílý a velmi pěkný – vypadá jako hračka – fotoaparát se velmi snadno obsluhuje, stačí zapnout, stisknout spoušť – a vyjede vám fotka. Pro pokročilejší fotografy je možnost korekci expozice – vysledná fotka bude buď tmavší nebo světlejší. Ale nejvíc mě zaujala možnost focení autoportrétů (tzn. selfies) – foťák má na těle zrcatko, které pomůže zvolit lepší kompozici, je to úžasná pomůcka!

instax_mini_25_c

Normální zaostřovací vzdalenost je 50 cm, ale pomocí přiloženého sklíčka můžete fotit ostré fotky i s menší vzdálenosti.

Vzhled foťáku můžete snadno přizpůsobit svému gustu – existuje velký výběr nálepek. Já mám nálepku s kytičkami.

instax_mini_25_b

Foťák beru na rodinné oslavy, na setkání s kamarádkami, na výlety a tak mám zdokumentované důležité momenty ze života. Fotky nejsou nejlevnější – jedna vyjde na cca 16 -20 Kč, takže tu spoušť mačkáte s rozvahou – výsledným fotkám to ale jen prospěje.

sdílejte:

Facebook Twitter

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *