07

Květen

Nakoupeno Štítky:

Gelové oční linky Maybelline Eyestudio Lasting Drama

Ano, chtěla jsem si koupit gelové oční linky a štětec Bobbi Brown. Ano, mám je pořád na wishlistu, ale rozhodla jsem se, že si napřed pořídím linky od Maybelline na které jsem slyšela samou chválu. Ano, byla to chyba.

oční linky maybelline

oční linky

Linky testuji už druhý týden a nejsem s nimi spokojená. Za prvé, obtiskávají se. Není to úplná tragedie, zažila jsem i horší výrobky, ale stejně je musím během dne pořád kontrolovat. Za druhé, linky nevydrží celý den. K večeru jsou o hodně světlejší a polovičné.

maybelline

Všechno ostatní je v pořádku – dobré balení, musím pochválit i přiložený štěteček, dobře se s nim pracuje, konzistence je akorát, dobře se nanáší, oční linky se velmi dobře odličují (možná i proto, že moc toho nezbyde 😀 ).

gelové oční linky maybelline

Toto jsou moje první gelové linky. Měla jsem tekuté od Essence a ty se na oku ani nehly. Bohužel, musela jsem je poslat dál, protože mi hodně dráždily oči (mám je citlivé, nosím kontaktní čočky).  Oční linky Eyestudio Lasting Drama od Maybelline mi nevyhovují, na dekorativní kosmetiku jsem moc přísná a vyžaduji dobou výdrž. Nezbývá mi nic jiného, než začít intenzivně šetřit na Bobbi Brown. Nebo mi poradíte levnější alternativu?

Jaké oční linky používáte vy? Jak jste s nimi spokojené?

sdílejte:

Facebook Twitter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *