14

Říjen

Nakoupeno Štítky:

Lindex Medium Shaping + GIVEAWAY

Největší radost mám z nákupu docela zbytečných věci – spodního prádla a kosmetiky. Pokud nákup kosmetiky můžu částečně odůvodnit tím, že to nedělám jenom pro sebe, ale i pro všechny co se na mě dívají, tak u prádla bohužel tento argument použít nejde.

kosilka

Nebo nešlo až do chvíle, než jsem si pořídila krajkovou průhlednou halenku! A tak jsem ve veřejném zájmu začala shánět vhodné spodní prádlo. Brzy jsem věděla, že potřebuji tvarující košilku – bez ramínek. Jedinou pěknou s odepinatelnými ramínky měli v Lindexu na České, ale jen ve velikosti 42 (hádáte správně, moje velikost to není).

Na internetu jsem taky nic nenašla a nechala to být. Až najednou při rodinné návštěvě Olympie – zrovna jsme byli v Lindexu – jsem vzpomněla na tu košilku a natáhla ruku pro cosi černého na ramínku – nebudete mi věřit, byla to ta stahovací košilka, co se mi tak líbila, v nejmenší velikosti! Pochopila jsem, že to je osud a za křiku manžela a děti utíkala do zkušební kabinky.

Ta košilka je mi trochu větší (vel. 36, já běžně nosím 32 max. 34), takže žádný stahovací efekt nepozoruji. Ale už jsem ji měla na sobě a mám vyzkoušeno –  opravdu drží bez ramínek! Jako důkaz přikládám foto. Košilka je z velmi příjemného neprůsvitného pevného materiálu a je dlouhá tak akorát. Líbí se mi, jak je hřejivá, ocením to během zimních koncertů.

kosilka1

Ale musím vás varovatbuďte velmi opatrné pří zkoušení oblečení v Lindexu! Snadno se jim rozpadají ochranné alarmy! Když jsem zkoušela košilku, něco spadlo a  v další vteřině jsem měla dlouhý ostrý šíp u obličeje. Ještě, že jsem slyšela jak to dopadlo na zem. Byla jsem velmi vyděšená a slečna u pokladny mi přibalila knížku k nákupu jako omluvu.

Hned mi bylo jasné, že tuto knihu chci věnovat vám, mé milé čtenářky! Doufám, že čtete stejně rády jako já.

kosilka2

A tak dnes vyhlašuji na svém blogu historicky první giveaway! Pokud chcete získat tento román o haute couture a rohové kanceláři Jadore New York autorky Isabelle Lafleche, dejte mi, prosím,  like na Facebooku (tady) a do komentářů napište co zrovna čtete. Výhru posílám jen v rámci ČR, děkuji za pochopení. Giveaway skončí 25.10.2014 v 17.00, pak slosuji jednu vítězku. Přeji hodně štěstí!

sdílejte:

Facebook Twitter

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *