27

Listopad

Nakoupeno Štítky: ,

Můj drahý Douglas

Svůj poslední nákup v Douglas jsem si velmi užila. A to proto, že jsem tam nenakupovala sama, ale spolu s okouzlující blogerkou Soničkou (jistě znáte její blog Za kosmetikou). Nakupování ve společnosti odbornice přes kosmetiku bylo skvělé. Určitě vás nepřekvapí, že jsem nakoupila víc věci, než původně plánovala. Tak mrkneme se na to.

bb

Hlavním cílem a důvodem proč jsem do Douglasu šla byla sada na obočí od Bobbi Brown. Zkoušela jsem ji na prodejně několikrát, všude jsem na ni četla pozitivní recenze a přála jsem si ji k narozeninám. Bohužel, manžel mě nevyslyšel a místo sady na obočí jsem dostala zimní bundu. Bunda je moc pěkná, ale musím říct, že jsem se cítila zklamaná a tak mě napadlo, že si sadu od Bobbi Brown jednoduše koupím sama.

bb9

bb10

bb11

bb12

bb8

Sada na obočí má krásné bytelné balení a obsahuje dva stíny jeden světlejší a jeden tmavší, štěteček a mini pinzetku. Ten tmavší stín ze sady má dokonalou barvu. Je velmi podobný mé přírodní barvě obočí a výsledek vypadá velice přirozeně. Tvar přiloženého štětečku mi nevyhovuje, je hodně tlustý a neumím si představit jak bych se jim líčila. Jeden zkosený štětec mám v sadě štětců z ebay a ten používám. Celkově jsem spokojená, ale už jsem objevila jednu vadu na kráse tohoto výrobku – výdrž není celodenní, což teda není moc příjemné a vzhledem k velikosti sady nechtěla bych ji nosit v kabelce. Gel ze sady na obočí od Elf sice nemá tak vynikající barvu, ale rozhodně vydrží víc.

bb14

bb13

Když jsem řekla milé vizážistce, že si tu sadu kupuji k narozeninám, tak byla velmi štědrá (Vendulko, díky, jsi zlatíčko!) a dala mi krásný dáreček – malé balení krémových očních stínů v odstínu Bronze Sugar. Já jsem je ještě nezkusila, protože nechci mít otevřené dvoje krémové stíny podobné barvy (teď mám Color Tattoo od Maybelline On and on bronze). Ale až stíny přijdou na řadu určitě o tom napíšu.

bb2

bb3

Pak jsem koupila dvoje savé papírky Essence, ty mi nesmí v kabelce chybět. I když teď v zimě je používám minimálně, stejně vím, že kdybych se náhodou u nějaké činnosti zapotila, opravím si make-up během chvilky.

bb1

Další položkou v mém nákupním košíku byla konturka na rty NYX. Barva se mi líbí, ale i přes hrozivý nápis waterproof, výdrž je spíše slabší. Stejně ji budu používat pod výraznější rtěnky, protože jinou konturku zatím nemám.

bb6

Když už jsem byla u pokladny, stala jsem se obětí marketingového zásahu – ve vhodně umístěném košíčku jsem zahlédla Chubby Stick od Clinique za 190 Kč ve velmi pěkné barvě (11 two ton tomato). Bylo to tak lákavé, že jsem nedokázala odolat a koupila si ho. Musím říct, že Chubby Stick se mi moc zalíbil, barvička na rtech vypadá dobře. Konzistence se hodně liší od Astoru – ten je více máslový a ulepený a má velké třpytky, Chubby Stick rozhodně nebude tak rychle ubývat. Bohužel, Chubby Stick není dokonalý – na moje věčně přesušené rty je málo hydratační, takže musím pod něho dávat jiný balzám, což je hodně ujeté.

bb5

bb4

bb15

A to byl asi poslední velký nákup pro sebe, teď budu nakupovat jenom dárečky!

sdílejte:

Facebook Twitter

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *