19

Červenec

Vyzkoušeno

Náhrdelník z Dánska aneb Pilgrim docestoval až ke mě domů

Dnes ráno na mě zazvonila naše pošťačka s balíčkem a ptala se: „Je u vás všechno v pořádku? Vůbec vám nechodí zásilky, tahle je první po dlouhé době!“. Má pravdu, strašně dlouho jsem si totiž neobjednala nic pro sebe přes internet. Teď jen kupuji oblečení v kamenných obchodech, ale třeba šperk jsem si nekoupila ani nepamatuji.

Jednu dobu mi chodily dva až tři balíčky denně a většinou to byly právě šperky. Řetízky, náramky, náušnice…  Kupovala jsem je na eBay. Vypadaly tak krásně na obrázku, cena byla nepřekonatelně nízká, ale pak vždy přišlo zklamání. Z obálek jsem vytahovala nepoužitelné cetky velmi nízké kvality, které bych se styděla vzít na sebe. A tak hned putovaly ke dceři jako další hračka, narozdíl ode mne bývala nadšená.

Pak jsem si přestala kupovat bižuterii vůbec, protože jsem se bála, že i když trochu připlatím, bude to stejný čínský brak. A právě proto jsem se bála rozbalit dnešní balíček. Sice jsem se dočetla, že šperky Pilgrim mají 30letou tradici a měla by to být dánská kvalita, ale pěkným fotkám už nevěřím.

Chvilka napětí… rozbaluji dárkově zabalenou krabičku… Náhrdelník je krásný, hurá!

pilgrim sarit

pilgrim náhrdelník sarit

eppi.cz pilgrim sarit

Šperky Pilgrim www.eppi.cz

Hned jsem ho běžela vyzkoušet, vypadá luxusně! Mosazné plochy pokryté glazurou jsou propojené velmi dobře – náhrdelník perfektně kopíruje krk. Jsem dost drobná a většina běžných řetízku mi končí někde u pupku, náhrdelník Sarit má dost dlouhý nastavitelný řetízek a ani já ho nezapínám na první oko, neuvěřitelné. Šperk je poměrně velký, ale při nošení mě vůbec netíží a drží tvar – nemusím ho kontrolovat a opravovat. A ta barva! Miluji zelenou! Velmi pěkné zpracování bez chybičky a co mám osobně nejradši – všechna očka řetízku jsou spájená. Tuším, že náhrdelník Pilgrim se hned zařadí mezi mé nejoblíbenější doplňky. Těším se jak ho s něčím nakombinuji (pár nápadů bych měla, určitě s ním brzy nafotím outfit).

pilgrim náhrdelník

náhrdelník pilgrim

šperky pilgrim

eppi.cz pilgrim

pilgrim šperky

eppi.cz pilgrim

pilgrim sarit

pilgrim eppi.cz

P. S. Pokud vám můj manžel bude tvrdit, že náhrdelník mi věnoval na výročí naší svatby – nevěřte mu, je to drzá lež! Náhrdelník Sarit značky Pilgrim mi byl poskytnut k zrecenzování internetovým obchodem eppi.cz – moc děkuji!

 

sdílejte:

Facebook Twitter

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *