13

Únor

Nakoupeno Štítky: ,

Osobní váha Zelmer BS1500 zelená

Osobní váhu máme, manžel ji vlastní už léta – ještě než jsem se k němu nastěhovala. Je to Tefal, byla drahá. Ale…
Poslední dobou nevážila (si) mě přesně. Jako každá (normální??) žena se každé ráno vážím hned po probuzení a poslední dobou se mi to nezdálo.

Jednou jsem měla dokonce i o kilo navíc – hned jsem při pohledu do zrcadla viděla ten tuk – samozřejmě především na břiše, druhý den jsem naopak měla o kilo méně – opět to bylo ihned poznat, hlavně ty vyrýsované svaly na břiše, že ano…

A tak jsem se rozhodla, že si vyberu novou váhu.

No, nebylo to vůbec jednoduché. Přečetla jsem hromadu hodnocení a článků o tom jak ty moderní váhy měří tuk, vodu, svaly a kosti – a prý že velmi nepřesně… Proto jsem si vybrala váhu co nejjednodušší, ale moc pěknou a přesnou.

 

20140212-212701.jpg

Odkaz na stránky výrobce

Není divu, že je pěkná – vždyť je to dětská váha! Displej svítí, sama se zapíná i vypíná, váží údajně s přesnosti na 1 g – což stejně nepoznáte, protože zobrazuje pouze desetiny kilogramu. To že je dětská a tedy roztomilá sebou nese jeden malý nedostatek, je menší – nevejde se tam celé (ani moje) chodidlo. Ale děti jsou nadšené a rády se teď váží.

A světe div se – hned se zjistilo, že je přesnější, než ta stará! Ukazuje méně – v mém případě o 300g, manželovi o celých 900g (děti odmítly starou váhu použit, proto se porovnání nekonalo).
Kvalita senzorů bude na dobré úrovni jak slibuje výrobce, váha ukazuje i při 10-ti zvážení stejný výsledek.

 

zelmer

Váhu jsem si pořídila tady za 402 Kč.

P.S. Váha mě trochu zklamala – po cca 3 měsících se vybily baterky. Když jsem je chtěla vyměnit, zjistila jsem, že to nejsou aa ani aaa, ale nějaké kulaté potvory. Netuším kde bych je koupila. Kvůli absenci baterek váhu už pár týdnů nepoužíváme.

Aktualizace 7.4.2016 Dětskou váhu už nepoužíváme vůbec. Ježíšek mi letos donesl váhu, která měří úplně všechno a posílá údaje do aplikace v mobilu a tak teď o sobě denně vím víc, než bych si přála.

sdílejte:

Facebook Twitter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *