25

Květen

Nakoupeno Štítky:

Prestigio MultiPad 4 – můj nový miláček

No, tohle mi neuvěříte, manžel se vrátil domů a beze slova mi podal krabici. A víte co v ni bylo? Nový tablet!!!

prestigio multipad 4

prestigio

Prestigio MultiPad 4 má úhlopříčku 8″, 3G, slot na paměťovou kartu a bílé pouzdro. Byla to láska na první pohled a teď jsme pořád spolu. Tablet se zabydlel v mé kabelce a doprovází mě kudy chodím. To je nádhera, je malý a lehký a konečně můžu psát a číst kdy se mi zachce!

Přiznám se, ze začátku jsem se trochu bála – mám dvě iOS zařízení, co když se mi Android nebude líbit? Co když nebude mít potřebné funkce a nebude umět něco na co jsem zvykla? Moje obavy rozplynuly hned první večer, nastavovala jsem poštu – a šlo to jak po másle, úplně samo, nic jsem nemusela hledat, pak jsem se podívala na video ve flash a stáhla si knížku do složky Downloads a téměř všechny aplikace co denně používám jsem sehnala na Google Play. A v tu chvíli jsem to pochopila – Android je totiž dobrý! A je pohodlný a intuitivní!

prestigio multipad 4

prestigio

Od té doby si i nové články radší píšu na novém tabletu (Safari a WordPress se nemají moc rády a hlavně menší tablet se líp drží). Prestigio MultiPad 4 má svoje mouchy, nepopírám – jednou jsem ho už musela restartovat, trochu se zahřívá při delší práci a trochu hůř reaguje na dotek než iPad, ale klady rozhodně převažují (pohodlná klávesnice, kompaktní rozměry, rychlost, celkem slušná výdrž baterie a ne v poslední řadě i cena).

prestigio

prestigio

prestigio multipad 4

Už jste taky zažily přechod z iOS na Android? A taky vám váš manžel nebo přítel donese co vám na wishlistu vidí?  (Lásko, nezapomeň ještě na ten klavírek!)

sdílejte:

Facebook Twitter

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *