20

Září

Nakoupeno Štítky:

Sandálky na zimu

Podařilo se mi prosadit výstavbu nové skříně na boty až po strop. Má to jediný háček – nemám tam co dát. Boty jsou moji nákupní slabinou. Vím o tom. Neustále odkládám nákup dalšího páru obuvi, protože se mi nic nelíbí. Nebo nevím přesně co chci.

Teď je to ale naprosto akutní – nemám boty na podzim. Ty moje kotníkové tamarisky už se rozpadají. A tak jsem se odhodlala a šla do obuvi na Křížové. Poctivě jsem vyzkoušela všechny zavřené boty co tam měli v mé velikosti, včetně modrých kozaček s hvězdami na klinku (a co kdyby na noze vypadaly skvěle?) a nakonec si koupila…  Sandálky!!!

sandalky

sandalky1

Jsou krásné a pohodlné a byla to láska na první pohled. Kamarádky se mi smějí, že jsem si koupila sandálky na zimu, jenže já věřím, že zase přijde jaro, pak léto a já je unosím!

Bohužel, pořád ale nutně a hned potřebuji hezké boty na podzim. Proto se obracím na vás, mé milé spoluobyvatelky města Brna, napište mi do komentářů – kde u nás nakupujete boty? Já převážně chodím do Tamarisu a do lokálních obuvnictví. Máte svůj oblíbený obchod, kde si spolehlivě něco vyberete? A jak vůbec nakupujete boty? Poraďte mi, prosím!

sdílejte:

Facebook Twitter

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *