05

Červenec

Vyzkoušeno

Spotřebováno (a vyhozeno) za červen

červen

Je tu začátek dalšího měsíce, což je nejvhodnější chvíle ke shrnutí mé kosmetické spotřeby za měsíc minulý.

Bohužel dnešní statistika nebude úplná, protože manžel mi v půlce měsíce vyhodil tašku kam jsem sbírala prázdné obaly a já nepamatuji co tam všechno bylo. Dokázala jsem se z té hrozné tragédie rychle vzpamatovat a něco málo jsem stihla spotřebovat i poté.

Řeknu vám upřímně, když se dívám na články a videa ostatních blogerek o jejich měsíční spotřebě kosmetiky tak vůbec nechápu, jak to množství přípravků dokáží vyprázdnit v tak krátkém čase. Ony to lejí do umyvadla, viďte? U mě se nemusíte bát podvodu, věci vyhozené za téměř plná jsem nafotila zvlášť.

spotřebováno za červen

V červnu vím o třech vypotřebovaných věcech.

1. Tělové mléko Honey Fleur de Santé bych si v životě sama nekoupila, dostalo se do mé domácnosti ukryté v jednom z lady-senza boxů. I tak jsem se jim statečně natírala, přesto že ta vůně mi moc nevoněla. Hodně mi pomohla dcera, která nejmíň půlku lahvičky vymačkala do vany. Tělové mléko bylo moc tuhé, pumpička – velice nepraktická, tuto značku už u mne neuvidíte. 

Koupila bych si to znovu? NE!

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni1hodnoceni1hodnoceni1hodnoceni1

 

 

2. Peeling na tělo Alverde s kokosem a lotosem je výborný. Krásně voní, jediné co bych mu mohla vytknout je zaneřáděná vana po použití – jsou tam velké kousky a je jich dost.

Koupila bych si to znovu? ANO

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni

 

 

3. Denní krém na obličej Natura Siberica pro suchou pleť jsem měla už podruhé. První balení celé vyšlo na zimní období – byla jsem velmi spokojená. Teď jsem krém domazávala ve vedrech (neráda mám otevřené dva krémy naráz) a už se mi to zdálo moc mastné. Příště si to koupím na zimu. Jo, a musím pochválit balení – jsem zvyklá, že po vymačkání v lahvičce ještě spousta krému zůstane. Požádala jsem manžela ať mi lahvičku vypáčí – a nebylo tam vůbec nic. Palec nahoru.

Koupila bych si to znovu? ANO

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni1

 

 

vyhozeno

V červnu jsem radikálnější než obvykle uklízela svoje věci v koupelně (důvodem je samozřejmě nedostatek místa – prý zabírám celou skříň, to jsou ale pomluvy – na ostatní zbývá jedna celá políčka!). A u toho jsem vyhodila čtyři výrobky. Uvědomila jsem si, že je už strašně dlouho nepoužívám a nedovedu si představit, že by se to mohlo změnit.

1. L’Oréal Elséve bezoplachový balzám pro oslnivý lesk mi vždy vlasy jenom zamastil. A slibovaný lesk se nedostavil.

2. Poprvé vyhazuji plné balení značky Alverde, ale bohužel, mycí emulze na obličej Senzitiv mi vůbec nevyhovuje. Vypadá to jako krém, chová se to jako krém. Je mastná, vůbec nepění. Po opláchnutí jsem měla pocit, že emulze celá zůstala na tváři. Po umytí jsem si připadala upatlána. Už nikdy více.

3. L’Oréal Studio HotCurl thermo spray jsem koupila po přečtení několika kladných recenzí, k vlnám mi moc nepomohl – vydržely jen krátce a vlasy byly vždy totálně slepené. Tohle teda née. 

4. Zpevňováč na nehty Four Seasons mi taktéž nevyhovuje. Chtěla jsem ho používat na zpevnění nehtů místo bezbarvého laku, vůbec to nešlo – začal se loupat hned druhý den. Pak jsem ho zkusila dávat jako podklad pod barevné laky, ale zdálo se mi, že s ním nalakování vydrží kratší dobu než bez něho. Pak mi dlouho ležel ve skříni, konečně vyhazuji.

 

 

sdílejte:

Facebook Twitter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *