Spotřebováno za srpen

srpen1

Vím, že nejspíš jsem poslední blogerka v Česku (a možná i ve většině ostatních zemí), která ještě nenapsala příspěvek o spotřebě kosmetických výrobků za srpen.

Stydím se, klopím oči a jdu na to.

srpen

1. Lak na vlasy Schwarzkopf Osis+ Session finish 3 se stal nenahraditelnou součástí mé vlasové péči. Moje spokojenost (přečtete tady) trvá a už vesele vypotrebovávám další balení.

Koupila bych si to znovu? ANO!

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2

2. Řasenka Miss Sporty Pump up mě naopak zklamala. Už jsem si na to stěžovala, ale musím to zopakovat. Kartáček a výsledný efekt jsou výborné, skoro vůbec se neobtiskává, má ale jeden velice nepříjemný nedostatek – velmi pomalu schne. Já se vždy ráno líčím a oblékám ve spěchu a vždy jsem tu ztracenou řasenku rozmazala. Už ji nechci ani vidět.

Koupila bych si to znovu? NE!

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni1hodnoceni1hodnoceni1

3. Šampón Macadamia jsem dostala od Ježíška, ale chvíli čekal ve frontě, než se dostal na řadu. Pokud máte dlouhé jemné vlasy jako já, mohu doporučit všemi deseti. Vyživuje, nemastí, pěkně voní.

Koupila bych si to znovu? ANO

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni

4. Tělové mléko Balea s vůní grepu mi strašilo v koupelně pěkně dlouho. Přestala jsem ho používat v zimě, protože hodně studí. Ano, opravdu studí, pokud mi nevěříte můžete si to vyzkoušet sami. Ale v létě mi to tolik nevadilo, tak jsem ho konečně spotřebovala. Voní příjemně, ale trochu chemicky, nebude mi rozhodně chybět.

Koupila bych si to znovu? NE

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnocenihodnoceni1hodnoceni1

5. Zklidňující krém po holení Balea doporučuji všem, kdo si postaru holí nohy. Mimochodem, byla jsem dost pokroková slečna a elektrický epilátor si pořídila jako první mezi kamarádkami a léta ho používala v naději, že chloupky se ztenčí, zmizí. Bohužel, nikdy jsem nebyla spokojená, důkladná epilace vždy zabrala hromadu času a hodně bolela a chloupky rostly a zarůstaly pořád stejně. Pak jsem se na chvíli vrátila ke staré dobré žiletce a už jsem u ní zůstala. A  konečně se v létě nemusím tolik stydět za svoje nohy a ve výsledku je to i rychlejší. A díky tomuto krému nemám po holení červené fleky. Kupuji stále dokola, teď ale trochu změnily obal.

Koupila bych si to znovu? ANO!

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni1

6. Krém na nohy Balea Urea jsem koupila po přečtení několika kladných recenzí a nemůžu nic namítnout – je skvělý. A na to jak je dobrý je až neuvěřitelné levný.

Koupila bych si to znovu? ANO

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2

7. Po třech měsících vyměnila jsem kartáček Clarisonicu. Byl to Deep Pore, který sliboval ještě hloubkovější čištění pleti. Rozdíl jsem nepoznala, ale je méně příjemný na pleť, vracím se k ověřenému Sensitive.

Koupila bych si to znovu? ANO (pokud by neměli Sensitive)

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnocenihodnoceni1

sdílejte:

Facebook Twitter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *