07

Říjen

Vyzkoušeno Štítky: , , ,

Spotřebováno za září

zari

A už je říjen (mám zpoždění teprv týden, pohoda) a tak přichází tradiční dlouze očekávaný příspěvek. Zase vás zklamu, ale ať jsem se celý měsíc snažila pečovat o sebe co nejlíp, podívala jsem se na dno pouze těm několika výrobkům, co vidíte na obrázku.

zari1

1. Biosil Plus je snad ten nejlevnější doplněk stravy na vlasy, pleť a (možná) nehty. Chtěla jsem Revalid, ale paní lékárníce mi doporučila právě Biosil („Je levný a všichni ho kupují“). Nevím, možná jsem zrovna v blbé fázi vlasového cyklu a chudák Biosil za nic nemůže, ale padají mi vlasy víc. Proto si pro příště koupím jiné vitamíny.

Koupila bych si to znovu? NE

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni1hodnoceni1hodnoceni1

2. Essentials Multi-purpose Cream Oriflame jsem dostala na Vánoce. Je to takové normální tělové mléko, nesmrdí, ani nějak obzvláště nevoní. Vůbec mě nebavilo, sama bych si to nekoupila, mám zkušenost s Oriflamem.

Koupila bych si to znovu? NE

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnocenihodnoceni1hodnoceni1

3. Šampón Balea Colorglanz s kokosovou vůní jsem si pořídila po přečtení několika recenzí spokojených blogerek nehledě na fakt, že nemám barvené vlasy (aspoň vidíte jak ta reklama funguje). Šampón mě vůbec nenadchnul a měla jsem pocit, že vlasy spíš vysušuje, ve složení se nevyznám.

Koupila bych si to znovu? NE

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni1hodnoceni1hodnoceni1

4. Pěnu na holení Balea man Sensitive používám už dlouho. Samozřejmě poprvé jsem si ji nekoupila pro sebe, ale pro manžela, který ji odmítl vyzkoušet, prý používá jenom gel na holení. A tak jsem ji začala používat já. A víte co, i přes pánskou parfemaci (na kterou jsem si už zvykla) pěna se mi líbí víc než dámské gely na holení. Prostě je lepší – rychleji se nanáší, žiletka líp klouže, déle vydrží a je levnější!

Koupila bych si to znovu? ANO!

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni1

5. Deodorant ve spreji Balea Brasil Mango jsem koupila rovnou dvakrát, ach jo… Však mě znáte, statečně spotřebuji oba, ale nejsem spokojená. Ta chemická vůně na můj vkus zas tak hrozná není, problém nastane, pokud chcete použít deosprej v uzavřené místnosti – například, v koupelně. Hrozí nebezpečí, že se udusíte! Vždy jsem deodorant musela rychle nastříkat a hned utíkat ven nedýchajíc. Dalším podstatným nedostatkem deodorantu je jeho téměř nulová efektivita, pozoruji to i u kuličkového deodorantu Balea, který bohužel také vlastním. Teď jsem si koupila deosprej Rexona a cítím se svěží od rána do večera, takže chyba asi není ve mně.

Koupila bych si to znovu? NE

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni1hodnoceni1hodnoceni1hodnoceni1

6. Denní krém Natura Siberica pro citlivou pleť už mám asi potřetí. Velmi mi vyhovuje konzistence krému, je lehký a hydratuje aniž by mastil. Jen ta vůně mi poslední dobou vadí, mám radši neparfémované krémy. Můj vztah k této značce se bohužel prudce změnil poté, co jsem se dozvěděla, že zhoršili složení několika výrobků bez upozornění. Pátrala jsem dal a s hrůzou zjistila, že na dTestu je varování před dvěma výrobky této značky a jeden z nich je dětský krém! Okamžitě jsem ztratila důvěru.

Koupila bych si to znovu? Možná ANO (pokud se polepší)

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnocenihodnoceni1

Čistě z legrace dávám sem odkaz – můj milý manžel nominoval můj blog na Blogerku roku 2014, kategorie life. Pokud oceňujete jeho vtip, můžete z recese hlasovat.

Blogerka roku Nakupuji ráda!

A když ne, tak mi dejte aspoň like na Facebook – úplně se stydím tam chodit, jak se nikomu nelíbím. Mějte se hezky, sic nechci nic prozrazovat, ale možné je, že brzy na blogu bude maličkatá giveaway…

sdílejte:

Facebook Twitter

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *