26

Únor

Nakoupeno Štítky:, ,
strojekN

Strojek na obočí

 

eyebrow trimmer

Kdyby mi někdo dřív řekl, že si pořídím strojek na obočí – vysmála bych se mu. Na co já potřebuji strojek na obočí?!

No, a už ho mám!

20140225-153654.jpg

www.ebay.com/usr/sinedya

 

Dřív jsem upravovala obočí tak, že jsem je vyčesala nahoru – zastřihla nůžkami, ale někdy mi ujela ruka a na tvaru obočí to bylo znát.

Na podzim manžel si dovezl z Japonska celou sadu na úpravu obočí s mnoha nástavci a tu jsem musela vyzkoušet. A tak jsem pochopila, že je to skvělý vynález a při stříhání se nedá nic pokazit.

strojek

Strojek na obočí jsem si objednala z ebay za 56 Kč (do vyhledávání jsem zadala eyebrow trimmer), cesta z Číny trvala 20 dní.

Strojek má stojánek a kartáček na čištění, nástavec na dvě délky, funguje jak má, je na aaa baterku – ta nebyla součástí balení.

A pokud se ptáte, proč jsem si musela objednávat strojek vlastní, když manžel už jeden má – tak manžel si nepřeje abych si půjčovala jeho věci :( .

Aktualizace 8.4.2016 Musím pochválit čínského výrobce, strojek stále funguje jak má. Možná je to způsobené i tím, že ho použiji jednou za uherský rok, ale stejně jsem nečekala takovou trvanlivost u tak levné věci.

sdílejte:

Facebook Twitter

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>