13

Listopad

Nakoupeno Štítky: ,

Taška plná krásy aneb překvapení na jistotu

Tento článek už měl být dávno napsán. Jistě zas budu poslední. Jsem v tom vážně nevinně! Osud tomu nepřál – nemoc a pracovní vytížení zapříčinily toto nemilé zpoždění, ale nebudu radši naříkat a hned vám popíšu co jsem našla ve své Beauty Bag – tašce plné krasy, kterou jsem objednala v e-shopu kosmetika USA.

taska

taska1

Začneme taštičkou samotnou – je značky Clinique a je pěkná. Kosmetických taštiček nikdy není dost, už se těším jak ji vezmu na nějaký zájezd.

taska3

V taštičce jsem našla hned dva produkty na rty. Lesk Color concept a balzám EOS z limitované edice Rachel Roy Barbados Heat Wildberry. Jsem moc ráda, že na mě vyšel EOS – někdo měl Carmex a ten dobře znám, takže můžu vyzkoušet něco nového a o tom EOSu jsem už na několika místech četla něco pozitivního, takže jsem velmi zvědavá. Lesk na rty nevyužiji, nemám ráda tento typ balení, už jsem ho věnovala dál.

taska4

taska5

Nejvíc z celé tašky mě potěšila paletka Clinique. Obsahuje dva oční stíny a tvářenku. Je to neuvěřitelné, ale jsou to moje odstíny, takže paletku využiji, hurá! Díky kompaktnímu balení paletka mi nejspíš bude dělat společnost na cestách. Stíny ani tvářenku jsem ještě nestihla vyzkoušet, ale až se k tomu dostanu, napíšu svoje dojmy.

Štětec na oční stíny Calvin Klein vypadá solidně, líbí se mi ten průhledný detail. Štětec poputuje do mé skromné sbírky štětců, která čítá jen pár kusů. Už jsem se pevně rozhodla, že si pořídím kvalitnější štětce na pudr, bronzer a tvářenku. A zatím to vypadá, že to budou štětce Hakuro. Konzultovala jsem to s kamarádkou vizážistkou, prý zkoušela je a měly by mi stačit. Takže počkám na ty jejich sady – budou v prodeji od 17. listopadu – a uvidím.

taska6

taska7

Další příjemné překvapení bylo schované v pěkném pytlíku. Z přiloženého papírku jsem pochopila, že jsou to ceramidové kapsle na oční okolí Elizabeth Arden. V krabičce byly rovnou 3 kusy! Tohle jsem musela okamžitě vyzkoušet a zdá se mi, že se dostavuje slibovaný efekt – tmavé kruhy jsou o odstín světlejší (nebo to je tím, že jsem se po delší době vyspala?). Každopádně mám další dva kusy na důkladnější testování.

taska2

Frozen Lotion od Too Faced si schovám na teplejší období. Teď bych spíš potřebovala něco na zahřátí.

A co vy? Už jste si taky objednaly Beauty Bag? Pokud ano, pochlubte se, co bylo ve vaší taštičce!

sdílejte:

Facebook Twitter

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *