16

Květen

Vyzkoušeno Štítky:

Test make-upů: Chanel, Armani a Rimmel

Jak jsem slíbila v posledním článku tak jsem i učinila – poctivě jsem vyzkoušela make-upy Maestro Fusion od Giorgio Armani a Vitalumiere Aqua od Chanel. Do třetice jsem do testu zahrnula Wake Me Up od Rimmel, který momentálně používám.

Odstíny Maestra a Vitalumiere mi vybraly slečny v Douglas. Do kalíšků co jsem odnesla domů se vešlo překvapivě velké množství produktu, proto jsem mohla otestovat make-upy velice důsledně a hlavně opakovaně.

test make-upů

Pro čistotu experimentu jsem dala pod všechny make-upy podkladovou bazi od Dermacol. Korektor jsem nepoužila na tvař ani jednou i když jsem nebyla úplně spokojená s krytím – aby se tam nepletl další odstín. Pak jsem se pokaždé přepudrovala stejným pudrem (Diorskin 001). Fotky byly pořízené ve stejnou dobu ráno a večer za stejného osvětlení.

Pro porovnání se můžete pokochat moji fotkou bez make-upu.

bezmu

 

Giorgio Armani Maestro Fusion foundation, odstín č. 5

maestro

Armani Maestro 5
RÁNO

maestroVecer

Armani Maestro 5
VEČER

Make-up Maestro je hodně tekutý, nejtekutější make-up co jsem kdy viděla! Originální balení má kapátko, jinak by to asi ani nešlo nabrát z lahvičky. Tento fuidní make-up udělá na pleti zajímavý efekt – po nanesení jako by se proměnil v pudr. A právě po té proměně se objeví proužky, které musím pečlivě rozetřít. Krytí je naprosto minimální, ale make-up se dá trochu vrstvit.

Když jsem viděla ten pudrový finish lekla jsem se, že by Maestro mohl vysušovat moji i bez toho suchou pleť. Obavy se nenaplnily, žádné šupinky jsem večer neobjevila. Po celém dnu se make-up z pleti vytratil a večer jsem skoro ani neměla co odličovat.

Nevím, jestli je tento odstín pro mě vhodný, připadala jsem si velmi bledá, brala bych o chlup tmavší.

 

 

Chanel Vitalumiere Aqua, odstím B20

vitalumiere

Chanel Vitalumiere Aqua B20
RÁNO

vitalumiereVecer

Chanel Vitalumiere Aqua B20
VEČER

Vitalumiere Aqua má pro mě obvyklejší konzistenci, nanášení mi nedělalo problém.

Jsem velmi spokojená s odstínem – sedl mi perfektně. Krytí je lehké až střední, spíš lehké. Make-up pleť zmatni, ale trochu leze do pórů. Výdrž taky není podle mých představ.

 

 

Rimmel Wake Me Up, odstíny 100 a 103

rimmelWakeMeUp

Rimmer Wake Me Up 100 a 103
RÁNO

rimmelWMUvecer

Rimmel Wake Me Up 100 a 103
VEČER

Tento make-up od Rimmel mám už dlouho. Napřed jsem měla nejsvětlejší odstín – 100 Ivory, ale je na mě příliš světlý i v zimě. A tak jsem si koupila 103 True Ivory – a s překvapením zjistila, že je na mě už moc tmavý. A od té doby tyto dva odstíny míchám.

Make-up nezvýrazňuje vrásky, neleze do póru, nepřesušuje, má dobrou výdrž, střední krytí, je tu ale jeden problém.  Má v sobě třpytky… Záleží na osvětlení, ale někdy se přistihnu, že se třpytím jako upír z Twilight sagy a to mi spolehlivě zkazí den.

Na závěr musím říct, že všechny tři make-upy jsou dobré. Rozhodně si nevyberu Maestro, protože málo kryje a nevydrží celý den. Vitalumiere má perfektní odstín, jen to krytí by mohlo být lepší a trochu mi leze do pórů. Přerkvapilo mě, že na fotce vypadá nejlip, mám ho v kalíšku ještě dost, budu testovat dál.  Rimmel má nejlepší krytí, ale ty třpytky…

Už jsem vyzkoušela všechny make-upy a bb krémy od Bobbi Brown – nesedí mi ani jeden. Pak jsem zkoušela pár make-upu od Dermacol – jsou sice matné, ale zvýrazní mi každou nedokonalost a vysušují.

Takže hledání dokonalého make-upu pokračuje.

Jaké make-upy používáte a jak jste s nimi spokojené?

sdílejte:

Facebook Twitter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *