19

Říjen

Nakoupeno Štítky: ,

Blbosti z ebay za dolar

Největší kouzlo ebay spočívá v možnosti nakoupit nepřeberné množství různých blbosti a blbůstek za pouhý dolar – a to včetně pošty! Musím vás ale upozornit – nakupování na ebay je návykové a časožroutské. Přiznávám se, jednu dobu mi zásilky z Číny chodily téměř každý den. Teď už nakupuji na ebay sporadicky, ale o to větší radost pak mám z balíčků, co nacházím ve schránce.

Dnes jsem pro vás připravila tipy na pár věci z ebay za dolar, jejichž nákup se mi rozhodně vyplatil.

1. Redukce na stativ pro iPhone

redukce iphone

adapter iphone

blbosti3

Pokud máte doma fotografický stativ a iPhone, pak tuto redukci nutně potřebujete! Teď díky ní můžu natáčet videa mobilem ve slušné kvalitě. Redukce je naprosto funkci a mobil z ni nevypadne. Tomu říkám užitečná a levná vychytávka.

2. Malý stav na gumičky „Monster tail“

blbosti4

Tato malá pomůcka na pletení z gumiček se hodí především na pletení náramků. Ale viděla jsem už pár návodu na složitější výrobky na Monster tailu. Nakoupila jsem hned několik kusů pro svoje děti a děti kamarádek. Nečekám, že plast bude kvalitní, ale snad to chvíli vydrží.

3. Spořič zubní pasty

blbosti

Tento předmět nejvíc odpovídá názvu článku. Pomůcka na mačkání zubní pasty se může jevit jako naprostá zbytečnost, nepopírám, ale zalíbila se mi hned na první pohled. A za dolar byly rovnou dva kusy, skvělý kup, viďte?

Pokud jste to náhodou přehlédly, na blogu pořád probíhá giveaway ZDE o román Jadore New York, můžete se přihlásit do 25.10.

A co jste za dolar nakoupily na ebay vy? Těším se na vaše tipy!

 

sdílejte:

Facebook Twitter

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *