Spotřebováno za červenec

cervenec

Letošní červenec byl pro mě nejkratším měsícem v roce. Měla jsem volno a chtěla konečně dodělat úkoly neustále odkládané kvůli práci. Představte si moje zklamání, když na konci měsíce jsem zjistila, že nestihla skoro nic. Já ale nezoufám a zbylých pár dnů volna zkusím využit co nejefektivněji.

cervenec1

Ani spotřeba kosmetických a pečujicích přípravků mi nestoupla. Za červenec jsem vypotřebovala jen pár výrobků, tady jsou:

1. Mycí pěna Natura Siberica. Toto bylo moje třetí balení, teď si dávám pauzu – koupila jsem pěnu Alverde a je taky dobrá.

Koupila bych si to znovu? Určitě ANO

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni

2. Mycí gel Aqua Alverde. Sice je doporučován na mastnou pleť, já ale mám pleť  citlivou až suchou a vyhovuje mi maximálně. Používám s Clarisonicem.

Koupila bych si to znovu? ANO, už se stalo

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni

3. Rimmel Wake me up Ivory 100. Tento odstín je na mě moc světlý i v zimě, proto ho vždy míchám s True Ivory 103. Je  to velmi dobrý make-up, podrobněji jsem to rozebrala v testu.

Koupila bych si to znovu? ANO, už koupila

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni1

4. Tělové mléko Balea Q10 pro suchou pleť nebylo by vůbec špatné, kdyby se líp roztíralo. Natírat se  tímto mlékem byla strašná otrava a proto jsem šťastná, že konečně došlo.

Koupila bych si to znovu? NE

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni1hodnoceni1hodnoceni1

5. Micelární voda L’Oréal byla tak dobrá, že jsem nevěřila, že Bioderma může být lepší. Bioderma mě překvapila a je o tolik lepší, že už si L’Oréal nikdy nekoupím.

Koupila bych si to znovu? NE, teď chci jedině Biodermu

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnocenihodnoceni1

 

 

V červenci jsem zase uklízela a vyhodila  pár věcí, které nebudu používat, protože mě zklamaly.

cervenec2

Do koše letí :

1. Epilační krém Balea. Ještě že jsem ho zkusila na malém kousku kůže – pálilo to jak čert.

2. Zimní krém na ruce Balea se moc nepovedl. Špatně se vstřebává a zanechává ruce mimořádně mastné a lepivé. A přitom vůbec nehydratuje! Po použití krému jsem po chvilce měla ruce stejně suché jako předtím. Na vypotřebování tohoto zázraku jsem neměla nervy.

3. Další zklamání z DM – mycí emulze Sensitiv Alverde. Kdybych nevěděla, že je určená na umývání obličeje, nepochybovala bych, že se jedná o krém. Je bílá, vypadá jako krém a chová se jako krém. Takže nejen, že nepění, ale nedá se ani pořádně opláchnout vodou, pořád zůstává  na pleti. Nic horšího jsem neměla.

4. Kdysi za dávných dob, kdy jsem ještě nic nevěděla o minerálních vodách, jsem šla do Douglasu koupit si dobrý odličováč na citlivé oči. Slečna mi doporučila Biocils od Biotherm, že je prý výborný a oči vůbec nedráždí a dá se použít i jako obklad. Zaplatila jsem 700 Kč a moc se těšila jak bude skvělý (za ty prachy). Pak jsem dlouho nechtěla uvěřit, že mi po něm oči strašně pálí. A pak jsem neměla tu vůli vyhodit ten nejdražší odličováč co jsem kdy měla. Konečně jsem se odhodlala a letěl do koše. Od této značky už si jistě nic nekoupím.

 

sdílejte:

Facebook Twitter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *