10

Listopad

Vyzkoušeno Štítky: , ,

Spotřebováno za říjen

rijen

Konečně jsem našla čas a podívala se do tašky kam sbírám prázdné obaly. No, žádná sláva to není, zas tam za měsíc přibylo jen pár lahviček. A tak jsem se rozhodla, že příští článek spotřebováno bude až za dva měsíce, snad se toho nasbírá více a budu mít o čem psát. Aspoň vás dnes nezdržím, budete to mít přečtený hned.

rijen1

1. Make-up Rimmel Wake me up v odstínu 103 True ivory jsem měla docela ráda než jsem si koupila Chanel Vitalumiere Aqua. I když jsem byla zpočátku skeptická, dnes můžu s jistotou říct, že nelituji utracených peněz a nákup Vitalumiere Aqua byl dobrou investici. S Chanelem pleť vypadá přirozeně za jakéhokoliv osvětlení, nejsou zvýrazněné vrásky ani jiné nedokonalosti a je pěkně matující.  Ale i tak jsem někdy používala Rimmel až jsem ho spotřebovala celý. Už bych si ho nekoupila, mám ale ve zvyku dělat si zásoby a tak mě čeká ještě jedno balení…

Koupila bych si to znovu? Pokud bych nevyzkoušela Chanel ANO

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni1

2. Sprchový gel Born to Bio Violka jsem dostala od Ježíška, ale trvalo dost dlouho než přišel na řadu. Musím vám říct, že lepší sprcháč jsem ještě nikdy neměla. Hned jak mi došel koupila jsem si další od stejné značky a ještě k tomu šampón a kondicionér na zkoušku. Sprchový gel dobře pěnil, hezký voněl, nepřesušoval a vydržel hodně dlouho. A má krásný obal!

Koupila bych si to znovu? ANO!

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2

3. Až jsem zjistila, že lahvička Chi Silk Infusion je prázdná, skákala jsem radosti skoro ke stropu. Nejásala jsem proto, že by tento olejíček na vlasy byl špatný. Naopak, je výborný. Ale musela jsem ho používat celou věčnost, už nikdy nekoupím tak velké balení. Konečně mám olejíček ve spreji Macadamia a zdá se mi moc dobrý, ale hlavně konečně změna! Silk Infusion je skvělý především na roztřepené konečky, po použití vlasy vypadají zdravěji. Ale bohužel mění se jen vzhled, olejíček vlasy nevyživuje ani neuzdravuje. Na roztřepené konečky se mi stejně ze všeho nejvíc osvědčily nůžky.

Koupila bych si to znovu? Teoreticky ANO (nejdřív za 100 let)

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni1

4. Matující papírky Catrice jsem v létě používala denně, pořád je nosím v kabelce. Já totiž nemám moc v oblibě pudry. Mnohem snazší řešení jak se zbavit lesku během dne jsou právě savé papírky. Make-up zůstává na místě, opakovaně vyzkoušeno. Až budu v Douglas, koupím si další.

Koupila bych si to znovu? ANO!

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2

5. Do kosmetické spotřeby běžně nedávám obaly od odličovacích tamponků, ale chci to využít jako záminku k porovnání. Vatové tamponky Sephora jsem koupila – jak jinak – v akci 1+1 zdarma. Jsou dobré, líbí se mi jak mají zadělané okraje a na dotek jsou příjemné. Ale ty Bio tamponky Ebelin z DM jsou prostě něj – hebké, pevné, akorát savé, nepopsatelně dobré – zůstanu jim věrná.

Koupila bych si to znovu? ANO (kdyby v DM neměly tamponky Ebelin)

Hodnocení: hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni2hodnoceni1

sdílejte:

Facebook Twitter

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *